A Magyar Köztársaság 2001 évi nyílt korcsoportos egyéni-csapat rapid sakkbajnokságának versenykiírása

8 éves leányok: Bronzérmes: Martin Dóri

A leánycsapat: Tardos Zsófia, Martin Dóra, Martin Edit, Fischer Anita összeállításban negyedik helyen végzett. ötödik lett a 12 éves leányok között Tardos Zsófia, ötödik a Szamosközi Gábor, Bíró Gergely, To Nhat Minh, Martin Béla összeállítású Barcza-BEAC csapat, hatodik helyezett lett a 14 éves fiúk között Dencsi Tibor és a csapatversenyben a Dencsi Tibor, Radnai Ádám, Bednay Bence, Ádám György összeállítású BGSC 1. csapata. Valamennyiüknek gratulálunk !

Volt sakkozóink sok szép sikert értek el: Bednay Dezsõ, Schneider Veronika és Ignácz Mária bajnok lett saját csoportjában, Bíró Mária ezüstérmet, Ignácz Rózsa bronzérmet nyert. Gratulálunk !